VÍTÁME VÁS NA NAŠICH STRÁNKÁCH MŠ

CO NÁS ČEKÁ V ČERVNU

SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ NA ŠK. ROK 2018/2019

123Přijaté_děti

ZVEME VŠECHNY RODIČE DO NAŠÍ ŠKOLKY, MÁME JEŠTĚ PÁR VOLNÝCH MÍST A RÁDI VÁS I VAŠE DĚTI U NÁS PŘIVÍTÁME

203

Oznamujeme všem rodičům naší mateřské školy, že 25. 6. 2018 v 15,00 hod. se bude vybírat školné a stravné v kanceláři p. ředitelky. Platba se týká i rodičů, kteří platí přes bankovní účet.  Všem děkujeme za pochopení.

26.6. ZÁVĚREČNÉ PLAVÁNÍ PRO RODIČE

203

Prosíme rodiče předškoláků, aby se přihlásili na www.nasems.cz zaregistrovali se a omlouvali své děti v době nepřítomnosti. Děkujeme

Upozornění

V PONDĚLÍ NEPROBĚHNE  VÝBĚR ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO Z DŮVODU NEPŘÍTOMNOSTI P. ÚČETNÍ. NÁHRADNÍ TERMÍN BUDE VČAS SDĚLEN

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

MŠ BUDE UZAVŘENA V ČERVENCI

203

CHTĚLI BYCHOM PODĚKOVAT NAŠIM RODIČŮM ZA SPONZORSKÝ DAR DO KPŠ PRO NAŠI MŠ A ZA VÁNOČNÍ DÁRKY OD  RODIČŮ FILÍPKA FERFECKÉHO

203

R O D I Č E       P O Z O R  !!!!!!!!!!!

Upozorňujeme rodiče, že letošní prázdniny nezajišťujeme prázdninový provoz – náhradní školku a to z důvodu spojení naší MŠ s MŠ Radniční, která nemůže tento provoz zajistit z důvodu opravy mateřské školky – zateplení.

Pokud rodiče velice nutně potřebují náhradní školku, p.ředitelka zajistí – Šumbark, Suchá…..

Rodiče si mohou také sami zajistit pokud mají možnost.